אודות

חברת מרכז השיש הוקמה ע"י אלי מורדוף בשנת 2000 .

אלי גדל במשפחה שתחום השיש היה חלק מחיי המשפחה , ולהוריו היה מפעל שיש קטן ומשפחתי שהיה בין הוותיקים שבתל אביב . בשנת 2008 פתחה החברה גלריה מקצועית ומגוונת במתחם הדיזיין ברחוב הלח"י בבני ברק ומותגה כחברת סטון גלרי.


כיום סטון גלרי הינה בין המובילות והמקצועיות הקיימות בארץ ומוליכה קו של חנויות בוטיק המתמחות במוצר והכרחיות בענף זה. סטון גלרי הינה יבואנית ממדינות רבות בעולם של חומרים בקשת גוונים וטקסטורות רחבה ביותר , תוך הקפדה מרובה על בקרת האיכות בחו"ל ומיון האבנים טרם הבאתם ארצה . בכירי החברה מרבים בביקורים בתערוכות בחו"ל ובמחצבות חדשות על מנת להקדים ולהביא ארצה את כל חידושי הטבע ולהתעדכן המוצרים החדשים הנחצבים בעולם.


החברה מאמינה באיכות ללא פשרות ועובדת עם מלאי גדול של אריחים לריצוף במידות שונות וכן מבחר מרהיב של לוחות שיש לחדרי אמבטיה. 

צוות העובדים בחברה כולל אנשי מקצוע העובדים שנים רבות בענף ונותנים מענה בייעוץ ועיצוב , מיון ופריסת אבן בארץ ובחו"ל, ידע נרחב בסוגי השיש הרבים – מקורותיהם ואיכותם , שירות שינוע ולוגיסטיקה , עבודה מול אדריכלים ובקיאות בקריאת תוכניות ופרטים , ועוד ....


חברת סטון גלרי נותנת מענה ייצרני לפרטים ועיבודים שונים באבן ושיש תוך שימוש במפעל מן המתקדמים בארץ בציוד ובידע. בנוסף , אפשרות להתקנות בבית הלקוח של ריצופים ומשטחים ועבודת ליטוש עפ"י הצורך. החברה מלווה כל פרויקט בביקור בשטח , תיאום ציפיות מול הלקוח ובמידת הצורך אף מיון השיש בחו"ל ביחד עם הלקוח או מי מטעמו.


חברת סטון גלרי עובדת עם קשת רחבה של אדריכלים ומעצבים אשר מחפשים לעצמם שקט מקצועי וידע נרחב תוך שמירה על מחירים הוגנים כלפי הלקוחות. מספר רב  של אדריכלים יוכלו להעיד על איכות המוצרים והשירות בחברה וכמות גדולה של פרויקטים איכותיים ומורכבים תואמים כל חזון ופנטזיה של לקוחותינו הרבים.


סטון גלרי נגישה לכל מוצר ברחבי העולם ומאמינה שאין חומר שאינו בר השגה ומביאה ללקוח כל מוצר ובכל עיבוד ומידה נדרשים. חומרים נדירים ביותר וקשים להשגה – לצד חומרים שכיחים , עבודות מיוחדות בחיתוכי ווטר ג'ט , עמודי אבן , קרניזים מסובכים , התאמות גידים וחיתוכי בוק מצ' , עיבודים עתיקים וחיתוכי לייזר ישרים ומעוגלים.


לאחרונה "סטון גלרי" החלה לספק פתרונות גם בתחום היישום של שיש ואבן טבעית.

הכולל את הביצוע של עבודות ריצוף, חיפוי, מדרגות, חיתוך לפי מידה וכו'.

העבודה כוללת ביקור של איש מקצוע באתר, מדידה, ייעוץ והכוונה.

כך למעשה, יכולים הלקוחות להנות מחומר גלם איכותי ומרמת עבודה גבוהה תחת קורת גג אחת, במחיר הוגן ובאחריות.